Уявіть: на наступні вихідні ви плануєте вирватися в Чехію автобусом Київ – Прага. Поспіх ні до чого, і ви хочете як слід підготуватися. За що ви хапатиметеся насамперед? Підозрюємо, що спочатку потрібно скласти список з речей першої важливості, які візьмете з собою, перевірити, чи ціла валіза з часів минулої поїздки, і оперативно усунути можливі його дефекти (прикрутити колесо, витрусити крихти, зашити дірочку або помити, якщо валіза все-таки над бойової готовності).

Начебто б усе. А як же квитки? О, цей пункт бажано ставити на чолі списку must do. Якщо, звичайно, ви хочете бути впевнені в тому, що ви поїдете в призначену дату. З квитками ми вам допоможемо. Купувати їх найзручніше онлайн: статистика нашого сайту говорить про те, що з кожним місяцем кількість онлайн-покупок квитків зростає. А статистиці ми віримо. Та й наш сайт East express гранично простий і зрозумілий навіть для тих, хто все життя справно ходив у каси автовокзалу і звірявся з розкладом. Як отримати заповітні квитки на автобус із Києва в Прагу:

  • перейдіть на сайт East express;
  • вказуєте звідки та куди плануєте їхати;
  • вибираєте необхідний рейс та місце;
  • прописуєте ім’я та прізвище кожного пасажира;

вибираєте тип квитка: повний або пільговий (так, у нас є знижки і для дітей і для студентів і для пасажирів понад 60 років). Останній етап – бронь квитка або одразу покупка. Скільки часу це займе? Думаємо, не більше ніж 15 хвилин. Можете навіть засікти. Чому варто вибрати East express? Ми не просто сервіс з продажу квитків, а безпосередньо перевізник і працюємо в цій сфері вже 15 років. Всі вони з гідним рівнем комфорту: з м’якими кріслами, кондиціонером, туалетом, подушками і пледами, в дорозі ми пригощаємо кавою і чаєм. І це ще не все. Щоб отримати доступ до цієї інформації, потрібно підключитися до нашого сервера по wi-fi, і подорож стане більш змістовною і ненудною. Все ще думаєте, де взяти квитки на автобус Київ – Прага?

Часті питання

Як дістатися з Києва до Праги з багажем найдешевше?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Києва чи Львова до Праги.

 

Скільки годин їхати автобусом до Чехії з Києва?

З Києва до Праги через Польщу автобус компанії East express в середньому їде 22-24 години, через Угорщину або Словаччину 24-26 годин.

 

Як краще дістатися до Праги з Києва?

Найкоротший автобусний маршрут Київ – Прага безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину або Словаччину на 3-4 години довше і важче, тому що маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття та словацьких Альп, зате дуже гарно.

 

Через які країни їде автобус з України до Чехії?

Автобуси компанії East express з України до Чехії їздять трьома маршрутами: через Польщу, через Угорщину та через Словаччину.

 

Як часто їздять автобуси з Києва до Чехії?

Компанія East express виконує автобусні рейси Київ – Прага та Львів – Прага щодня.

 

Скільки часу автобус проходить кордон коли їде з України до Чехії?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Київ – Прага компанії East express закладено час на прикордонний контроль 2-3 години

 

Коли їдеш автобусом, чи можна оформити Tax Free?

Офіційно розклад руху автобуса не передбачено час для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас не більше 1-2 речей для оформлення.

 

Чи можна автобусом Київ – Прага офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира перевезення не приймається.

 

Що потрібно для подорожі до Праги з України?

У червні 2017р. між Чехією та Україною було введено безвізовий режим, відповідно громадянам України, які мають біометричний паспорт, віза не потрібна. Максимальний період перебування – до 90 днів протягом 180 днів.

 

Як дістатися до Чехії з України під час карантину COVID-19??

Пасажири мають короткострокові робітники (3-х місячні) та довгострокові робітники або студентські (2-х літні) чеські візи категорії С та D (вклеєні в паспорт) та НЕ мають карти ПМП (постійне місце проживання) або ВНЖ (виду на проживання) у Чеській Республіці можуть їхати до Чехії рейсовим автобусом тільки через територію Угорщини. Пасажири, які мають карти ПМЖ або ВНЖ у Чехії, можуть їхати як через територію Польщі, так і через територію Угорщини.

 

Чи можна в’їхати до Чехії за біометричним паспортом під час карантину COVID-19??

Уряд Чехії 13 березня 2019р. запровадило заборону на в’їзд туристів. Зараз потрапити до Чехії можна лише з поважної причини, а саме: ПМП чи ВНЖ у Чехії, робота, підприємницька діяльність, навчання, невідкладне відвідування родича першого коліна чи близької особи, лікування, участь у весіллі чи похороні та інші. Водночас туристичні поїздки та відвідування друзів поважними причинами не вважаються. В’їхати з цими цілями до Чехії не можна. Скільки триватиме обмеження невідомо – або до скасування надзвичайного стану або до виходу спеціального розпорядження кабінету міністрів.