Будь-яку поїздку за кордон краще планувати заздалегідь: щоб на потрібний вам день були квитки на автобус, щоб встигнути зайняти зручні місця в салоні та й загалом – щоб спокійно чекати дати виїзду. Поїздка до Брно – не виняток. Важливо вчасно купити квиток на автобус до Чехії, оскільки цей напрямок завжди перевантажений. Тим більше, що саме місто Брно – друге за значимістю та туристичною привабливістю після Праги.

Назва Брно походить від слова “броня” і означає, що в минулому це місто було фортецею і протягом кількох століть гідно відбивало напади ворожих військ. Сьогодні від колишньої войовничої слави залишилося хіба що назва міста, основний інтерес для туристів Брно представляє з інших причин. Розташування міста таке, що клімат тут помірно-континентальний, а значить – сюди можна спокійно приїжджати у будь-яку пору року, не боячись спекотного літа чи морозної зими – таких погодних крайнощів тут просто не буває.

Крім привабливого географічного розташування, Брно славиться і гарною транспортною розв’язкою. Наприклад, сівши на потяг або купивши автобусний квиток із Брно, легко вирушити до Відня, Праги, міста Німеччини. Є в місті та аеропорт, що взагалі спрощує пересування Європою. У самому Брно не бракує громадського транспорту: вибирайте будь-який – трамвай, тролейбус, автобус, таксі. А ось щоб потрапити до Брно з України, краще купити квиток на автобус та здійснити подорож одразу через три країни: Україну, Польщу та Чехію.


Автобус у Брно: як купити квиток

На сайті east-express.net.ua ви знайдете квитки до Брно з виїздом із кількох великих українських міст. Вибирайте той, де ви живете або який найближчий до вас. Як досвідчений перевізник, ми намагаємося створювати максимально зручні для пасажирів умови співпраці з нами. Тому пропонуємо виїзди не лише з Києва, а й із Житомира, Львова, а також – спрощуємо сам процес купівлі квитків: через сайт.

Онлайн-сервіс з продажу автобусних квитків – поширена в наш прогресивний час послуга. І в той же час через надлишок пропозицій такі послуги перевантажені інформацією, яка по суті не потрібна пасажирам. Особливо буває складно визначитися з перевізником – їх багато і кожен бажає робити нібито найвигідніші пропозиції.

З East-Express у вас складнощів із вибором не виникне. На сайті представлена ​​інформація лише за нашими рейсами. Ми не будемо відволікати вас пропозиціями інших перевізників, і вже тим більше – немає у нас посилань, що збивають з пантелику, на сторонні сайти. Все найнеобхідніше для швидкої та економної купівлі квитків у Брно вже перед вами. Ознайомтеся з розкладом рейсів та купуйте квиток “не відходячи від каси”. Якщо з датою ви ще остаточно не визначилися, забронюйте квиток, зателефонувавши нам або зв’язавшись в соц. мережах.

Часто задавані питання

Як дістатися до Брно з багажем найдешевше?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Києва, Львова, Харкова та інших міст Брно.

Скільки годин їхати автобусом до Брно?

З Києва до Брно через Польщу автобус компанії East-Express у середньому їде 20-22 години, через Угорщину чи Словаччину 22-24 години.

Як краще дістатися Брно з Києва?

Найкоротший автобусний маршрут Київ – Брно безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину чи Словаччину на 3-4 години довше і важче, бо маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття та словацьких Альп, зате дуже гарно.

Через які країни їде автобус з України до Брно?

Автобуси компанії East-Express з України до Брно їздять трьома маршрутами: через Польщу, через Угорщину та через Словаччину.

Як часто їздять автобуси до Брно?

Компанія East-Express виконує автобусні рейси Київ – Брно та Львів – Брно щодня.

Скільки часу автобус проходить кордон коли їде з України до Брно?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Київ – Брно компанії East-Express закладено час на прикордонний контроль 2-3 години.

Коли їдеш автобусом, можна оформити Tax Free?

Офіційно розклад руху автобуса не передбачає часу для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас не більше 1-2 речей для оформлення.

Чи можна автобусом до Брно офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира перевезення не приймається.

Що потрібно для поїздки до Брно з України?

У червні 2017р. між Чехією та Україною було запроваджено безвізовий режим, відповідно громадянам України, які мають біометричний паспорт, віза не потрібна. Максимальний період перебування – до 90 днів протягом 180 днів.

Як дістатися до Чехії з України?

Пасажири мають короткострокові робітники (3-х місячні) та довгострокові робітники або студентські (2-х літні) чеські візи категорії С та D (вклеєні в паспорт) та НЕ мають карти ПМП (постійне місце проживання) або ВНЖ (виду на проживання) у Чеській Республіці можуть їхати до Чехії рейсовим автобусом лише територією Угорщини. Пасажири, які мають карти ПМП або ВНЖ у Чехії, можуть їхати як через територію Польщі, так і через територію Угорщини.

Чи можна в’їхати до Чехії за біометричним паспортом?

Уряд Чехії 13 березня 2019р. запровадило заборону на в’їзд туристів. Зараз потрапити до Чехії можна лише з поважної причини, а саме: ПМП чи ВНЖ у Чехії, робота, підприємницька діяльність, навчання, невідкладне відвідування родича першого коліна чи близької особи, лікування, участь у весіллі чи похороні та інші. Водночас туристичні поїздки та відвідування друзів поважними причинами не вважаються. В’їхати з цими цілями до Чехії не можна. Скільки триватиме обмеження невідомо – чи до скасування надзвичайного стану, чи до виходу спеціального розпорядження кабінету міністрів.