Дорогою до туристичної Чехії часто пасажири з України та Польщі роблять привал у місті Оломоуц. Тобто, перш ніж вирушити до знаменитої Праги, туристи купують квитки на автобус до Оломоуца – в одне із затишних і спокійних чеських міст.

Він розкинувся по обидва боки річки Морава – уявіть, наскільки гарне видовище, особливо якщо дивитися на нього з найвищої точки міста (як, наприклад, Високий замок у Львові чи Ейфелева вежа у Парижі). Місто Оломоуц можна сміливо називати молодіжним, бо сюди з’їжджаються студенти з усіх куточків Чехії та з різних країн Європи. І недарма, а щоб навчатися у престижному університеті Палацького та інших численних місцевих вузах.

Потрапивши до Оломоуца, ви відразу зрозумієте, що опинилися в Чехії. Для цього міста характерна традиційна чеська архітектура: з готичними шпилями та вежами, з костелами, фортецями. За красою Оломоуц мало чим поступається Празі – просто Прага позиціонується як столиця, тому її хочуть побачити в першу чергу. Щоб не тупцювати серед пустих роззяв-туристів, купуйте квиток на автобус до Оломоуца. Тут точно є на що подивитися і не доведеться ходити за екскурсоводом у щільному натовпі приїжджих.

Навіщо їхати до Оломоуца, кожен майбутній пасажир компанії East-Express вирішує сам. Хтось відпочити та на власні очі побачити те, про що розповідають у туристичних програмах, хтось – вчитися, а хтось – працювати. Чеський напрямок особливо затребуваний серед робітників європейських підприємств. Причому не лише чеських. Справа в тому, що приїхавши автобусом в Оломоуц, ви без особливих труднощів зможете вирушити далі – в будь-яке інше місто Чехії, або в іншу країну Європи. Чехія вигідна для контрактників, оскільки тут можна і заробляти, і відпочивати душею, культурно збагачуватися. Втомилися від роботи та хочете взяти додатковий вихідний? Їдьте до Франції, Німеччини, Бельгії. На відміну від України, з Чехії мандрувати просто й по кишені кожному.

 

Потрібно терміново потрапити до Оломоуца: як?

Чи є квитки на ваш рейс легко перевірити на нашому сайті. Заходьте в розділ Купити квитки, вказуйте дату та міста виїзду/прибуття, і перед вами з’явиться актуальний рейс на Оломоуц. Далі – дивіться, чи є вільні місця у салоні. Якщо ви хочете купити квиток в Оломоуц впритул до дати виїзду, високий ризик того, що квитків або не буде, або місця залишаться не найпривабливішими. І в той же час не забувайте про те, що пасажири можуть повертати квитки, а отже – вони дістануться вам. Зрозуміло, краще купувати автобусні квитки заздалегідь, а й форс-мажорні випадки – не вирок. Перевіряйте наявність квитків та ціни та одразу ж робіть покупку.

Якщо трапляється так, що квиток у вас, але плани змінюються, і його треба повернути, зв’яжіться з нами. Правилами компанії передбачено повернення грошей за квитки. Розмір кінцевої суми буде залежати від того, скільки днів до поїздки ви робите повернення.

Для тих, хто сумнівається, у нас діє послуга бронювання квитків. Телефонуйте нам і кажіть, на яке число і скільки квитків хочете залишити за собою. Постарайтеся сплатити їх якнайшвидше, щоб ми не перепродали їх пасажирам, готовим платити відразу.

З будь-яких питань, пов’язаних з оформленням квитків або правилами перевезення, звертайтесь до менеджерів East-Express за вказаними на сайті контактами.

Часто задавані питання

Як дістатися до Оломоуца з багажем найдешевше?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Києва, Львова, Харкова та інших міст до Оломоуца.

Скільки годин їхати автобусом до Оломоуца?

З Києва до Оломоуца через Польщу автобус компанії East-Express в середньому їде 20-21 годину, через Угорщину чи Словаччину 21-22 години.

Як краще дістатися до Оломоуца з Києва?

Найкоротший автобусний маршрут Київ – Оломоуц безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину чи Словаччину на 3-4 години довше і важче, бо маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття та словацьких Альп, зате дуже гарно.

Через які країни їде автобус з України до Оломоуца?

Автобуси компанії East-Express з України до Оломоуца їздять трьома маршрутами: через Польщу, через Угорщину та через Словаччину.

Як часто їздять автобуси до Оломоуца?

Компанія East-Express виконує автобусні рейси Київ – Оломоуц та Львів – Оломоуц щодня.

Скільки часу автобус проходить кордон коли їде з України в Оломоуц?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Київ – Оломоуц компанії East-Express закладено час на прикордонний контроль 2-3 години.

Коли їдеш автобусом, можна оформити Tax Free?

Офіційно розклад руху автобуса не передбачає часу для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас не більше 1-2 речей для оформлення.

Чи можна автобусом до Оломоуца офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира перевезення не приймається.

Що потрібно для поїздки в Оломоуц з України?

У червні 2017р. між Чехією та Україна

Інший був введений безвізовий режим, відповідно громадянам України, які мають біометричний паспорт, віза не потрібна. Максимальний період перебування – до 90 днів протягом 180 днів.

Як дістатися до Чехії з України?

Пасажири мають короткострокові робітники (3-х місячні) та довгострокові робітники або студентські (2-х літні) чеські візи категорії С та D (вклеєні в паспорт) та НЕ мають карти ПМП (постійне місце проживання) або ВНЖ (виду на проживання) у Чеській Республіці можуть їхати до Чехії рейсовим автобусом лише територією Угорщини. Пасажири, які мають карти ПМП чи ВНЖ у Чехії, можуть їхати як через територію Польщі, так і територією Угорщини.

Чи можна в’їхати до Чехії за біометричним паспортом?

Уряд Чехії 13 березня 2019р. запровадило заборону на в’їзд туристів. Зараз потрапити до Чехії можна лише з поважної причини, а саме: ПМП чи ВНЖ у Чехії, робота, підприємницька діяльність, навчання, невідкладне відвідування родича першого коліна чи близької особи, лікування, участь у весіллі чи похороні та інші. Водночас туристичні поїздки та відвідування друзів поважними причинами не вважаються. В’їхати з цими цілями до Чехії не можна. Скільки триватиме обмеження невідомо – чи до скасування надзвичайного стану, чи до виходу спеціального розпорядження кабінету міністрів.