Вам потрібно до Чехії з України? Тоді розгляньте автобус до Острави, який ходить до Чехії практично з будь-якого великого міста України. Ви можете купити квиток на автобус до Острави з Києва, Харкова, Полтави, а також з Ужгорода, Чопа, Краківця та багатьох інших. Дивіться, на яку дату є доступний рейс, і вибирайте найкращий для вас. Стежити за розкладом зручно на сайті прямого перевізника, що і пропонуємо вам зробити на сайті East-Express

Одна справа – збирати по крихтах дані з розрізнених джерел, де швидше за все будуть пропозиції від посередників з націнками, і зовсім інша справа – мати під рукою сайт прямого перевізника з чіткими даними і без націнок. Як то кажуть – а що виберете ви?


Безперечні переваги автобуса до Острави

Потрапити до Чехії можна різними способами, зокрема автобусом. Більше того, у наш час автобуси вважаються звичним транспортом для поїздок до Європи. Сів і поїхав – це про нас. Ви тільки перегляньте, скільки в інтернеті пропозицій від перевізників. Їхні ж сотні! Але вам не потрібні всі, вам потрібно, щоб можна було не переплачувати за квитки і щоб спокійно та в безпеці дістатися Острави в обумовлені терміни. Ми вгадали? Наші завдання збігаються.

Як перевізник із майже 20-річним досвідом у пасажирських перевезеннях, ми знаємо, наскільки це відповідально – надавати послуги з трансферу за кордон. І не просто знаємо, а відповідаємо високим вимогам та нормам щодо якості та безпеки, що дозволяє нам створювати для вас комфортні умови в дорозі.

Ось на що ви можете розраховувати, вирушаючи в поїздку автобусом до Острави:

Адекватні ціни на квитки. Ми прямий перевізник, тому нікому не переплачуємо за посередництво та не робимо націнок на квитки. У нас ви знайдете квитки за такою ціною, яка дозволить вам їздити до Чехії та назад хоч щомісяця. І всією родиною.
Зручна та зрозуміла процедура купівлі квитків. У нас немає мети заплутати вас, навпаки – ми прагнемо простоти та зручності, тому вже на головній сторінці сайту встановлена ​​форма пошуку рейсів та квитків. Причому, порожніх полів там щонайменше, жодної особливо конфіденційної інформації від вас не вимагаємо – тільки ім’я та прізвище, номер телефону та email – нам же потрібно буде кудись надіслати вам куплений квиток або зателефонувати, щоб повідомити оновлення по рейсу та уточнити, чи не Чи змінилися ваші плани на цю подорож? Що стосується оплати, то так, треба буде ввести номер картки та підтвердити оплату в додатку на вашому телефоні, але це стандартна процедура, нічого особливого. Як нічого складного.
Зручний салон. Знаємо, слово комфортне так часто зустрічається, що встигло приїстись і втратити свій початковий зміст. І все ж без нього непросто буде описати ті умови, які на вас чекають в автобусі в Остраву, а це і м’які крісла, і спинки з підлокітниками, що справно працюють, і широкі (чисті!) вікна, і кондиціонер, який сам налаштовує температуру. А кава з чаєм? Його вам видасть стюардеса, тому можете не брати з собою термос і не бігати в кіоски на зупинках за стаканчиком-іншою кавою, яка в результаті за ціною вийдуть золотими. Все, що потрібно для зігрівання і приємного проведення часу в дорозі, ви отримаєте в салоні автобуса, що прямує в Остраву.
До речі, залежно від міста виїзду, тривалість поїздки різна. Наприклад, якщо виїжджати з Харкова, то їхати до Острави доведеться майже добу, а якщо із Чопа – то до 10 години. Проте автобус швидше за все йтиме в нічний час доби, будьте морально готовими до такого переїзду, а з рештою допоможе стюардеса – видасть вам подушку і плед.

Тепер ви знаєте, що, якщо вам знадобиться квиток на автобус в Остраву, то його можна за дві секунди купити на сайті прямого і надійного перевізника East-Express.

Часто задавані питання

Як дістатися до Острави з багажем найдешевше?

Рейсовий автобус, безумовно, на сьогоднішній день це найдешевший спосіб дістатися з Києва, Львова, Харкова та інших міст до Острави

Скільки годин їхати автобусом до Острави?

З Києва до Острави через Польщу автобус компанії East-Express у середньому їде 19-20 годин, через Угорщину чи Словаччину 22-23 години.

Як краще дістатися до Острави з Києва?

Найкоротший автобусний маршрут Київ – Острава безумовно через Польщу (через Краків). Через Угорщину чи Словаччину на 3-4 години довше і важче, бо маршрут проходить гірською місцевістю Закарпаття та словацьких Альп, зате дуже гарно.

Як часто їздять автобуси з Києва до Острави?

Компанія East-Express виконує автобусні рейси Київ – Острава та Львів – Острава щодня.

Скільки часу автобус проходить кордон коли їде з України в Остраву?

У розклад міжнародного автобусного рейсу Київ – Острава компанії East-Express закладено час на прикордонний контроль 2-3 години.

Коли їдеш автобусом, можна оформити Tax Free?

Офіційно розклад руху автобуса не передбачає часу для оформлення Tax Free. Як виняток, це можна зробити, якщо у Вас

трохи більше 1-2 речей для оформлення.

Чи можна автобусом до Острави офіційно передати посилку?

Офіційно багаж без пасажира перевезення не приймається.

Що потрібно для поїздки до Острави з України?

У червні 2017р. між Чехією та Україною було запроваджено безвізовий режим, відповідно громадянам України, які мають біометричний паспорт, віза не потрібна. Максимальний період перебування – до 90 днів протягом 180 днів.

Як дістатися до Чехії з України?

Пасажири мають короткострокові робітники (3-х місячні) та довгострокові робітники або студентські (2-х літні) чеські візи категорії С та D (вклеєні в паспорт) та НЕ мають карти ПМП (постійне місце проживання) або ВНЖ (виду на проживання) у Чеській Республіці можуть їхати до Чехії рейсовим автобусом лише територією Угорщини. Пасажири, які мають карти ПМП чи ВНЖ у Чехії, можуть їхати як через територію Польщі, так і територією Угорщини.

Чи можна в’їхати до Чехії за біометричним паспортом?

Уряд Чехії 13 березня 2019р. запровадило заборону на в’їзд туристів. Зараз потрапити до Чехії можна лише з поважної причини, а саме: ПМП чи ВНЖ у Чехії, робота, підприємницька діяльність, навчання, невідкладне відвідування родича першого коліна чи близької особи, лікування, участь у весіллі чи похороні та інші. Водночас туристичні поїздки та відвідування друзів поважними причинами не вважаються. В’їхати з цими цілями до Чехії не можна. Скільки триватиме обмеження невідомо – чи до скасування надзвичайного стану, чи до виходу спеціального розпорядження кабінету міністрів.